Wybór koloru - inspiracja na wyciągnięcie ręki

Jak często urządzasz dom, pomieszczenia, mieszkanie?

Taki proces niejednokrotnie towarzyszy na raz na kilka – długich – lat. Co prawda wiele inspiracji, blogowych porad, programów skoncentrowanych na inspirowaniu, pomaga dokonać szybkich sezonowych metamorfoz wnętrza, to jednak nie odbywają się one w naszych mieszkaniach czy domach często. 

Jak często urządzasz dom, pomieszczenia, mieszkanie?

Taki proces niejednokrotnie towarzyszy na raz na kilka – długich – lat. Co prawda wiele inspiracji, blogowych porad, programów skoncentrowanych na inspirowaniu, pomaga dokonać szybkich sezonowych metamorfoz wnętrza, to jednak nie odbywają się one w naszych mieszkaniach czy domach często. Dlatego tak bardzo rozumiemy rozwagę jaka towarzyszy naszym klientom podczas wyboru kamienia. Niejednokrotnie słyszymy też o dylematach ‘czy będzie on uniwersalny? Czy i do jakiego koloru będzie pasował?”.

W tym krótkim wpisie chcemy Ci pokazać jakie towarzyszy nam spojrzenie na kamień. Jak bardzo potrafi być on wyjściowym surowcem w poszukiwaniach koloru. 

Wielu klientów – nie czujących potencjału oglądanych próbek surowca – patrzy na próbki nieco pobieżnie. Warto jednak przyjrzeć się im poświęcając uwagę ich szczegółom. 

Niejednokrotnie oferowane wzory koloru, posiadają charakterystyczne smugi, plamy, plastry kolorystycznych nieregularnych „plam” od których warto poszukiwać kolorystycznych inspiracji. 

Okazuje się, że kamień – z daleka sprawiający wrażenie jednobarwnego, stonowanego – niejednokrotnie zainspirował naszych klientów, do doboru odpowiednich kolorystycznie dodatków. To detale ‘wpisane na stałe’ w kamieniach, inspirują i otwierają szeroką drogę w poszukiwaniu koloru. 

Zachęcamy tym samym spojrzeć w dział > inspiracje >blaty kuchenne czy łazienkowe. Pokazujemy w nim, jak swobodnie możesz podejść do kolorystyki odpowiednio zestawiając wybrane tonacje przy zastosowanych kamieniach. 

Jeśli zechcesz skorzystać naszej rady i konsultacji – serdecznie Ci ją zaoferujemy. Pomoże wspólnie przejść przez proces przyjrzenia się detalom kolorystycznym, by dopasować kamień dający potencjał do bar, wśród których czuć się będziesz dobrze. 

Warto też pamiętać o charakterystyce poszczególnych pomieszczeń. Innymi kryteriami doboru kierować się będziemy podczas urządzania łazienki, sypialni czy salonu. 

Jeśli poznamy Cię odpowiednio – by móc określić Twoje potrzeby, gusta, rytm życia – z pewnością wspólnie doradzimy w jakich wnętrzach kolorystycznie będziesz się czuł odpowiednio i jakim wybór kamienia, byłby w Twoim przypadku najodpowiedniejszy. Zachęcamy zatem do kontaktu. W ramach naszych konsultacji, zaoferować możemy prostą symulacje kombinacji kolorystycznych jakie wykonamy dla Ciebie – te naturalnie z zastosowaniem kilku wariantów wybranego kamienia.