Biokominek Wrzos

830,00 zł

Poszukujesz alternatywy na wyposażenie wnętrza, nadającej  wyjątkowej i przytulnej atmosfery?. Doskonale, ponieważ biokominki – idealnie spełnią takie potrzeby. By cieszyć się blaskiem płomieni, nie musisz myśleć o szczególnych warunkach i inwestycjach instalacyjnych, związanych z tradycyjnymi kominkami. Nie jest Ci już potrzebny odpowiedni system kominkowy. Biokominek – jako zamiennik ekologiczny – może występować w różnych zróżnicowanych modelach co pozwoli dopasować Ci go to możliwości Twojego pomieszczenia. To doskonała dekoracja wnętrza, wprowadzająca w idealny nastrój.

Ilość

BIOKOMINEK WOLNOSTOJĄCY

  

   Wrzos  ,

   

CO ZYSKUJESZ?

Biokominek to innowacyjna wersja tradycyjnego kominka, która doskonale wpisuje się w zróżnicowane potrzeby współczesnych klientów. Wielu z nas, z uwagi na miejsce zamieszkania, nie może pozwolić sobie na klasyczny kominek. Biokominek to niezwykle wdzięczne rozwiązanie, które nadaje się do montażu w dowolnym miejscu, także w bloku. Myśląc o biokominku mamy na myśli nowoczesną i ekologiczną wersję tradycyjnego kominka. Wyjątkowo elastycznym produktem z tej kategorii jest biokominek wolnostojący. Dostosowanie go do aranżacji wnętrza jest niezwykle proste, a z uwagi na to, że nie jest on montowany na stałe, w razie potrzeby można umieścić go w innym miejscu. Co więcej, przy sprzyjającej aurze, biokominek wolnostojący można także wystawić na zewnątrz – np. w ogrodzie, czy na tarasie

 

 

By uruchomić biokominek nie potrzebujemy drewna, rozpałek i innych specyfików, dzięki którym rozpalanie tradycyjnego kominka jest o wiele łatwiejsze. Wystarczy nam biopaliwo - bioetanol, który pod wpływem spalania wydziela parę wodną i co2 w bezpiecznych dla każdego domownika ilościach.

 

 

106075
6 Przedmioty