Blaty

BLAT KUCHENNY- zaraz obok stołu- zawsze był najistotniejszym elementem kuchni. Jego wybór zdecydowanie wpłynie na końcowy efekt Twojego wymarzonego kuchennego wnętrza. W zależności od powierzchni, zwykle zajmuje możliwie największą powierzchnię jaką zastosować można przy powierzchni aranżowanego pomieszczenia. Dlatego blaty kuchenne– były i będą zawsze sercem każdej kuchni. W pogląd naszej marki wpisujemy przekonanie, że to BLAT w największym stopniu nada pożądany charakter kuchennego wykończenia, dlatego warto się przyjrzeć nie tylko bogatej palecie kamienia, ale i właściwościom– przed dokonaniem najwłaściwszego wyboru.

O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ? Blat kuchenny będzie zawsze poddany codziennym kuchennym czynnościom, a co za tym idzie- odmiennym czynnikom wymagającym odpowiednich właściwości na ich działanie. Blaty z uwagi na docelową funkcjonalność narażone są na oddziaływanie różnej temperatury, działanie wody, pary, ostrych kuchennych narzędzi, przyborów kuchennych, nacisków, przez co muszą poradzić sobie z ich praktycznym bez oszczędzania eksploatowaniem.

BLATY ŁAZIENKOWE- to kolejny doskonały kierunek możliwego wykończenia. Projektując łazienkę, przede wszystkim uwzględnij funkcjonalność skoncentrowaną przy umywalce wokół, której gromadzić się będzie wilgoć, woda. Dookoła niej– zastosowane blaty– nie powinny absorbować wody i poddawać się jej dłuższemu oddziaływaniu. Blaty granitowe, marmurowe czy z konglomeratu kwarcowego poradzą sobie z wszystkimi aspektami wymagającymi szczególnej odporności na warunki takiego pomieszczenia. Blat kamienny będzie odporny na zarysowania i plamy powstałe w skutek detergentów czy kosmetyków. Będą też odporne na środki chemiczne, różnego rodzaju detergenty. Blat łazienkowy z kamienia o niskim stopniu absorpcji wody, dodatkowo zabezpieczony przed wchłanianiem wilgoci i uszkodzeniami mechanicznymi, idealnie podkreśli pożądany charakter Twojego wnętrza.

Skontaktuj się z nami, przedstaw nam swój projekt. Pomożemy dopasować Ci najlepszy surowiec pod względem właściwości oraz wyglądu. 

Aktywne filtry