Blaty

BLAT KUCHENNY  - zaraz obok stołu - zawsze był najistotniejszym elementem kuchni. Jego wybór zdecydowanie wpłynie na końcowy efekt Twojego wykończenia wymarzonego kuchennego wnętrza. W zależności od powierzchni, zwykle zajmuje możliwie największą powierzchnię jaką zastosować można przy powierzchni aranżowanego pomieszczenia. Dlatego blaty kuchenne – były i będą zawsze sercem każdej kuchni. W pogląd naszej marki wpisujemy przekonanie, że to BLAT w największym stopniu nada pożądany charakter kuchennego wykończenia, dlatego warto się przyjrzeć nie tylko bogatej palecie kamienia oferty ale i właściwościom – przed dokonaniem najwłaściwszego wyboru.

O CZYM WARTO PAMIĘTAĆ? Blat kuchenny będzie zawsze poddany codziennym kuchennym czynnościom, a co za tym idzie - odmiennym czynnikom wymagającym odpowiednich właściwości na ich działanie. Blaty z uwagi na docelową funkcjonalność, narażone są na oddziaływanie różnej temperatury, działanie wody, pary, ostrych kuchennych narzędzi, przyborów kuchennych, nacisków,  musi poradzić sobie z jego praktycznym bez oszczędzania eksploatowaniem. Jeśli Twój wybór tego nie uwzględni, źle wybrany surowiec wykończający  

BLATY ŁAZIENKOWE - to kolejny doskonały kierunek możliwego wykończenia. Projektując łazienkę,  przede wszystkim uwzględnij funkcjonalność skoncentrowaną wokół umywalki, wokół której gromadzić się będzie wilgoć, woda. Wokół niej – zastosowane blaty – nie powinny  absorbować wody i poddawać się jej dłuższemu oddziaływaniu. Blaty granitowe, marmurowe czy z konglomeratu kwarcowego poradzą sobie z wszystkimi aspektami wymagającymi szczególnej odporności na warunki takiego pomieszczenia. Blat kamienny będzie odporny na zarysowania i  plamy powstałe w skutek detergentów czy kosmetyków. Będą też odporne na środki chemiczne, różnego rodzaju detergenty.  Blat łazienkowy  z kamienia o niskim stopniu absorpcji wody, dodatkowo zabezpieczony przed wchłanianiem wilgoci i uszkodzeniami mechanicznymi, idealnie podkreśli pożądany charakter Twojego wnętrza.

Skontaktuj się z nami, przedstaw nam swój projekt. Pomożemy dopasować Ci najlepszy surowiec pod względem właściwości i wyglądu. 

Aktywne filtry