PRZEPIS NA DOBRĄ WSPÓŁPRACĘ (...) mamy już sprawdzony. Chcesz wiedzieć wiecej?

Każdy początek - to dobry początek. Podobnie MY - wspominamy okoliczności rozpoczęcia naszej działalności. Warunki do realizowania pierwszych projektów, możliwości technologiczne, doświadczenie a przede wszystkim możliwości rynkowe - jakie dostępne wówczas były w naszej branży - były odległe od obecnych. Słowem - mocno ograniczone. Kimkolwiek jesteś - chcemy Cię poznać i zachęcić do rozmów o współpracy. Bez względu na to - czy jesteś na początku swojej biznesowej drogi, czy stabilnie i odważnie realizujesz duże projekty - chcemy Cię poznać, by porozmawiać o współpracy. Wspólnie możemy ustalić, co jesteśmy w stanie dla siebie zrobić. Ważne jest dla nas budowanie dobrej atmosfery od odpoczątku pierwszych rozmów.

MARINELL - jest marką owartą i skoncentrowaną na poznawaniu potrzeb inwestorów, architektów, projektantów czy właścicieli mniejszych hurtowni budowlanych. Zachęcamy zatem do współpracy zarówno przedstawicieli branży developerskiej jak mniejszych inwestorów. Zaspokojenie potrzeb w obszarze oferowanych surowców, dedukujemy szczególnie mniejszym właścicielom hurtowni budowlanych. Lata doświadczeń przekonały nas, że dobra współpraca odbędzie się zawsze - jeśli zaistnieją dla niej odpowiednie warunki. To od nas - i Ciebie - zależy, czego dowiemy się o Twoich planach, wspólnych możliwościach i przedsięwzięciu. Sprawdź nasze możliwości a dowiesz się jak możemy wesprzeć Twoje plany.

image01.jpg

DOBRA WSPÓŁPRACA MUSI nieść ze sobą korzyści.

Dobra współpraca to taka, którą łączą wymierne i niewymierne korzyści. Jako że pasję napędzają wymierne efekty, skupimy się na konkretnych argumentach, punktując wszyst- kie korzyści. Dowiesz się co zaoferujemy w obszarze określonej współracy.

1. MARINELL - współpraca z doświadczoną firmą z niemal 30 letnim doświadczeniem. O przetwarzaniu surowców wiemy niemal wszystko. Warto z nami porozmawiać

2. Doświadczony i wykwalifikowany zespół działu produkcji, to solidna praca w pewnych, doświadczonych rękach. Do tego dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, stwarzającym warunki do wysokojakościowej obróbki kamienia.

3. MARINELL - to dostęp do materiałów producentów z całego świata. Samodzielny import i kooperacja z partnerami, wprowadza w naszą ofertę paletę kamienia o nieograniczonych projektowo możliwościach.

4. Duże składy magazynowe - to większe możliwości szybkiego dostępu do wybranego surowca

5. Lata doświadczeń to czas wypracowanych procedur. Uczciwość i kontrola jako- ści to w nich podstawa. Każdy surowiec - przed naszą obróbką - przechodzi staranne kontrole.

6. Kooperacja z partnerami biznesowymi, to dostęp do produtów certyfikowanych. Dzięki niemu - i Ty - możesz wybrać surowiec, bezpieczny w kontakcie z żywnością, inno- wacyjny, ekologiczny czy ułatwiający spełnić normy celem otrzymania certyfikatu LEED - wspierajacego ideę zrównoważonego budownictwa.

7. Stały dostęp do nowości produktowych, promowanych spośród najnowszych kolekcji. Nasi partnerzy to właściciele marek rozwijanych z pasją. Staly rozwój cyklicznie zaskakuje nowościami we wzorach.

8. Otwarci rozmawiać rozumiemy, jak w ważnym etapie - wykończenia wnętrz - towarzyszymy naszym klientom. Wymarzone wnętrza, to inwestycja na lata. Nie tylko potrafimy się wsłuchać w potrzeby ale obiektywnie doradzić. Doradztwo techniczne oferujemy każdemu kto tego potrzebuje.

9. Zorientowani na sprzedaż on-line. Zarówno współpraca z sieciami handlowymi jak i sprzedaż detaliczna, została precyzyjnie przemyślana pod względem logistycznym. Jesteśmy gotowi ją wzmacniać i rozwijać. To wszystko po to, by spełnić Twoje oczekiwania.

image01.jpg

MASZ PYTANIA, PLANY, POMYSŁY? Skontaktuj się z nami. Opowiedz nam o nich
telefon: 602 121 099

image02.jpg